659327_7b8f1065f1_b

Po co firmom indywidualne pocztówki? Wbrew pozorom przydają się w wielu sytuacjach. Każda firma, która chce pokazać swoim klientom (w sposób zupełnie niekonwencjonalny), że o nich pamięta, może zamówić indywidualne pocztówki z życzeniami noworocznymi lub urodzinowymi.

5806919864_fbce7dd8b9_bDruk pocztówek jest usługą, którą coraz częściej zamawiają duże przedsiębiorstwa, w szczególności hotele. Wysyłając taki niezapowiedziany prezent do klienta, dajesz mu do zrozumienia, że jest dla Ciebie osobą ważną. Klient zaskoczony sytuacją na pewno zapamięta nazwę firmy i chętnie skorzysta z jej usług w przyszłości.

Druk pocztówek to zadanie, które warto powierzyć specjalistycznej 659327_7b8f1065f1_bfirmie, czyli np. drukarni JKB Print. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i drukowaniu pocztówek, dlatego będą w stanie doradzić tak, by otrzymany efekt był pozytywnie zaskakujący. Skoro już decydujesz się na tak skuteczną i nieoklepaną formę reklamy, to warto by była to reklama doskonała.

Pocztówki można zamówić w każdym formacie, na różnym papierze i z jakąkolwiek grafiką. Karton jednostronnie powlekany jest najczęściej wybieranym materiałem, ale w razie potrzeb można też użyć szlachetnej kredy. Klienci mogą wybrać czy decydują się na folię papierową, czy błyszczącą. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego.

Wydrukuj swoją indywidualną pocztówkę!

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *