drukarka6

Zamierzasz zamówić do swojej firmy bloczki samokopiujące? Przeglądasz różne oferty dostępne w Internecie i nadal nie wiesz, którą wybrać oraz czym się charakteryzują?

drukarka5Warto wiedzieć, że bloczki samokopiujące mogą być klejone po krótszym lub dłuższym boku, co wpływa na sposób otwierania zeszytu. Najczęściej każda strona, po której piszemy posiada jedną lub dwie kopie, ale istnieje również możliwość ustalenia większej ilości.

Właściwości techniczne

Kartka, na której piszemy to tzw. oryginał (CB). Jej spód pokryto nowoczesnym drobnymi kapsułkami z substancją kopiującą. Klej posiada odpowiednią gęstość, która umożliwia szybkie oderwanie kartki. Bloczki samokopiujące najczęściej posiadają tekturowe plecki, co podnosi komfort użytkowania.

drukarka6Bloczki samokopiujące można zamówić w dowolnej ilości oraz w rożnym formacie. Grafikę, czyli ilość i rozstawienie tabelek, kolumn, miejsc na odręczne napisanie czegokolwiek oraz samą treść można dostosować do własnych potrzeb. Zupełnie inaczej będzie wyglądał bloczek dla magazynu, a inaczej np. dla szewca, który potrzebuje w ten sposób wystawiać potwierdzenie pobrania zaliczki lub pozostawienia obuwia w zakładzie. Trzeba zauważyć, że specjalnie bloczki samokopiujące, stworzone z myślą o konkretnym profilu działalności są nie tylko łatwiejsze w użytkowaniu, ale również wyglądają bardziej profesjonalnie.

Gdzie warto złożyć zamówienie na druczki dla przedsiębiorstwa?

Bloczki dostosowane do potrzeb danej firmy można zamówić w JKB Print. W firmie, której inną, dodatkową specjalizacją jest drukowanie broszur i druk pocztówek.

Przydatne informacje o bloczkach samokopiujących

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *