8627838837_958865d70a_k

Bloczki reklamowe to jeden z popularnych sposobów na elegancką i nienachalną reklamę własnej firmy. Wygodne notesiki, na których można zapisać najważniejsze informacje lub sposób zażywania leku, nie tylko niosą informacje o produkcie lub usłudze, ale także są bardzo użyteczne, dlatego obdarowane nimi osoby raczej się ich nie pozbywają.

2472583130_56c1a1f286_bWarto więc w nie zainwestować, by czynić swoją markę rozpoznawalną. Warszawska drukarnia JKB Print, która zajmuje się drukiem offsetowym, atramentowym oraz cyfrowym, posiada w swojej ofercie możliwość wydruku bloczków reklamowych dostosowanych do indywidualnych wymagań zamawiających, a wszystko to w ramach szerokiego wachlarza usług dla klientów biznesowych.

8627838837_958865d70a_kDrukarnia oferuje dwa sposoby zamawiania: posłużenie się formularzem on-line na stronie jkbprint, dzięki któremu w bardzo wygodny sposób i to bez zakładania konta można wysłać zamówienie lub wiadomość mailową ze szczegółową specyfikacją. W kwestii tej ostatniej klient ma opcję wyboru formatu i rodzaju papieru, ilości kartek w jednej sztuce bloczków reklamowych, kolorystyki druku, a także sposobu klejenia i okładki. JKB Print jest bowiem bardzo elastyczna, jeśli chodzi o spełnianie oczekiwań swoich klientów.

Tradycyjny papier offsetowy jest najpopularniejszym materiałem wykorzystywanym do druku, ale w razie potrzeby można zdecydować się na jego podwyższonej jakości ozdobne wersje z serii Munken. Bloczki reklamowe mogą być zadrukowywane jedno- lub dwustronnie, w kolorze, w odcieniach czerni i szarości lub w trybie mieszanym. Klient w podobny sposób wybiera pozostałe parametry zamówienia.

Profesjonalna drukarnia

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *